Улюблені продукти команди «to be»

Улюблені продукти команди «to be»

Догляд за собою в житті жінки — сила енергії, турботи та піклування про своє ментальне та фізичне здоров’я.

Кожен продукт to be створений в безумовній любові та увазі до деталей. Але, навіть у команди, є свої улюбленці, без яких вже важко уявити свою рутину.

Улюблені продукти команди: 

Олеся, співзасновниця бренду:

"Кожен продукт to be я люблю по-своєму. Але саме зараз в моєму топі кремовий карбоксі-скраб для тіла. Я його обожнюю за ніжну текстуру, абрикосові частинки в складі ідеально підходять для моєї чутливої шкіри, а аромат закохує в себе кожного разу більше й більше."

Ольга, співзасновниця бренду:

"Мій улюблений продукт — це крем для тіла з виноградним мелатоніном. Вважаю його ідеальним саме для використання ввечері після душу, чудово заспокоює та зволожує шкіру, допомогає налаштуватись на відпочинок. Всі мої подружки також обожнюють саме його."

Анастасія, smm-ниця бренду:

"Я не уявляю свого життя без кремів для рук, серйозно. Вони є в кожній моїй сумочці, у кожній кімнаті. Різні розміри та формати. Маю дуже суху шкіру і це моє єдинне спасіння. Обожнюю обидва: і зволожуючий, і регенеруючий."

Тетяна, дизайнерка бренду:

«Мій улюблений продукт від to be - свічки, особливо свічка з ароматом PALO SANTO. Вона ідеально доповнює мою вечірню рутину, допомогає розслабитися та поринути у світ медитації.»

Марія, редакторка блогу:

«Мило для рук з ароматом лемонграсу — це мій краш. Я відчуваю його запах на руках ще довго після використання. Моєму здивуванню не було меж, коли усвідомила, що мило може зволожувати та покращувати стан шкіри. А ще мої дрібні подряпини на руках дуже швидко загоїлись після використання мила.»